Třetí ročník Divadelního kontejneru 2016, proběhne 26.8. – 4.9.2016

Program druhého ročníku Divadelního kontejneru 2015
(28.8. – 6.9.2015)

pátek 28.8.2015
16:30 Divadlo Hysterie / Dracoola
18:00 Tamti / Improshow

19:30 Hawaii Swing Society / swing pop

sobota 29.8.2018
15:30
program pro děti
18:00 Divadelní soubor Břetislav / Vladimír a Věnek: V Háji
19:30 Tři masa / acoustic-alternative kapela

neděle 30.8.2015
15:30
Divadlo Štace / pohádka Tatínku povídej
17:30 Filigrán a Antonín Koutný / taneční performance
18:00 Slovosledi / Storytellingový jukebox
19:30 Jáma s hranostajem / acoustic-alternative kapela

pondělí 31.8.2015
18:00 
Kabaret Savignon / První sběr
 19:00 Swing Pigs / experimental free hey hop

úterý 01.9.2015
18:00 Popud Ovce v mém domě (a jiná sociální dramata)
19:00 Filip Drlík / urban folk

středa 02.9.2015
18:00
 Veselá divadelní společnost / Apokryfy
19:00
 Alotrio / drzej swing

čtvrtek 03.9.2015
16:30 Divadlo Kufr / Co je pod sluncem nejvzácnější (pohádka ve znakovém jazyce)
18:00 Science slam MUNI / Science slam MINI
19:30 Acoustic Fields / folk-downtempo kapela

pátek 04.9.2015
15:30
 Divadlo Hysterie / Námořnická pohádka
16:30 Soulipopworkshop zpěvu
18:00 Divadlo PrádelnaMisionáři Ontogenetická three-men-show
19:30 Hedvika&Harnach /soul-folk duo

sobota 05.9.2015
15:30 Divadlo DÍVADLO Praha / Africká pohádka
18:00 Divadlo DÍVADLO Praha / Don Quijot
19:30 Barber ShockA capella, vocal music

neděle 06.9.2015
15:30 Na VlnceDuhová pohádka
16:30 Divadlo PETKASněhová královna tak, jak ji neznáte
18:00 Divadlo DNOFAGI + křest knihy
19:00 SEN / alternative-crossover kapela

Změna programu vyhrazena. O změnách programu budeme informovat v novinkách a na facebooku.

Festival se koná za finanční podpory statutárního města Brna.

———————————————————————————————————————-

 

Loňský program:
PROGRAM FESTIVALU  2014
29.8. – 7.9. 2014

pátek 29.8.2014
17:00 Klaun Čiko, dětská super show
18:15 Filigrán a František Chaloupka/ taneční skupina
19:30 Pavla Dombrovská / písničkářka

sobota 30.8.2014
15:00 Divadlo Plyšového medvídka / HANDY BANDY
18:00 Divadlo Negatyv / Sežrat boty
19:30 skupina Čohanas / hudební skupina

neděle 31.8.2014
15:00 Divadlo Koráb / Sindibádova dobrodružství 
18:00 Divadlo Vtahu / Ze života K. J. E.
19:30 Rádobynadoby, akustické hudební uskupení s těžištěm v meziválečné swingové hudbě

pondělí 01.9.2014
 18:00 Divadlo DNO / Mackbeth14

úterý 02.9.2014
18:00 Veselá divadelní společnost / Láska k bližnímu – Leonid Andrejev, Radan Koryčanský
19:30 Filip Drlík, urban folk

středa 03.9.2014
17:00 workshop / Škola zpěvu – Soulipop
18:00 IMPRO DŽOW, improvizační skupina
19:30 What you want, hudební skupina

čtvrtek 04.9.2014
18:00 Divadlo Bez Pravidel / Vzpomínka
18:30 Hawaii Swing society, swing-pop

pátek 05.9.2014
17:00 Divadlo Líšeň / zkrácená verze pohádky Žabáci
18:00 Kabaret Sauvignon / První sběr
19:00 Acoustic Fields, psychedelic folk

sobota 06.9.2014
14:30 Divadlo Kolárka / Sněhurka
16:00 Divadlo Na stromě / Tři prasátka
18:00 Divadlo Aldente / Eva a Adamové
19:00 Martin Zapletal / folk a contry písničkář

neděle 07.9.2014
18:00 Divadlo KUFR / Balady Nevěsty a Smrti
19:00 Radek Petráš, stand-up komik
21:00 SEN , kapela Divadla DNO


Změna programu vyhrazena